شرکت ساختمانی و راهسازی زیبا کومه ساز مازندران(سهامی خاص) در سال ۱۳۷۵ با اتکاء به تجارب فنی و اجرایی مؤسسین و با هدف فعالیت در زمینه راه­سازی و پل سازی تأسیس گردید و تاکنون علاوه بر مشارکت در پروژه­ های ملی، پروژه های عمرانی بسیاری را با موفقیت به اتمام رسانیده است تا علاوه بر ایجاد اشتغال، سهم بسزایی در توسعه راه­ها و عمران ایران اسلامی داشته باشد.

این شرکت ضمن دریافت لوح تقدیر از کارفرمایان خود، موفق به اخذ رتبه یک در رشته راه­ وترابری، یک ابنیه، دو آب، دو تجهیزات و تأسیسات، پنج نیرو وپنج نفت وگاز از سازمان مدیریت و برنامه­ ریزی کشور شده است. دریافت نشان استادندارد ملی و گواهی کیفیت  ” ISO 9001:2008″ حاکی از عزم راسخ شرکت زیباکومه ساز مازندران در تحول و دسترسی به کیفیت برتر با حفظ مدیریت زمان در سایه خلاقیت بوده است.

در راستای نیل به این هدف، شرکت زیباکومه ساز مازندران همواره تلاش نموده تا با به خدمت گرفتن آخرین فن­ آوری در زمینه ماشین­ آلات راهسازی و استفاده از نیروی انسانی متخصص، ضمن معرفی ابتکارهای مهندسی و روش­های جدید مدیریتی و حرفه­ای در اجرای پروژه­ها، یاری رساندن به شکوفائی صنعت ملی را سرلوحه فعالیت­های خود قرار دهد. اخذ مجوز بهره­برداری از معدن و راه اندازی دستگاه سنگ­شکن جهت تأمین مصالح سنگی و همپنین مجوز تأسیس کارخانه فلز از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران، گامی دیگر جهت توسعه فعالیت­های عمرانی از سوی این شرکت بوده است.